نامزدی جواد خیابانی در انتخاباتمجلس حوزه انتخابی کرج می شود !

ایا جواد خیابانی در انتخابات مجلس کرج شرکت میکند؟

جواد خیابانی نامزد انتخابات مجلس از حوزه انتخابی کرج میشود

این گزارشگر تلویزیون که سالهاست در شبکه سه به فعالیت مشغول است فردا نام خود را رسما در حوزه انتخابیه کرج به عنوان نامزد مجلس ثبت خواهد کرد.

خیابانی در حال حاضر جز گزارشگری به تدریس در دانشگاه مشغول است.

منبع:ورزش سه

---------------------------------------------

شعار انتخاباتی جواد خیابانی

جواد خیابانی برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی از کرج کاندیدا خواهد شد. وی این خبر را تایید کرد و شعار انتخاباتی اش را هم "من نوکر شما هستم نه نماینده شما" اعلام کرد.

گزارشگر قدیمی رسانه ملی همچنین گفت: «هیچ کس بر دیگری برتری ندارد. همه یکسان و مساوی خلق شده اند... نه من استادم و نه تو شاگرد... همه با هم یک هدف داریم. آبادی ایران و رفاه مردم.»

جواد خیابانی ، شعار جواد خیابانی ، جواد خیابانی در انتخابات مجلس

خیابانی عنوان کرد: «به شرافتم قسم می خورم که اگر ذره ای در رفتارم تغییر ایجاد شود... اگر ریالی به حساب همیشه خالی بانکی ام اضافه شود... اگر حقی را پایمال کنم... آن روز... روز مرگ من خواهد بود... من تا آخرین حد توانم برای گرفتن حق مردم شهرم تلاش خواهم کرد... کرج را ایران کوچک می نامند... مردم کرج به صف شوند، راهبری من را عهده دار شوند، من به عنوان سخنگوی آنان... کرج را پایتخت تمدن و تعاون و رفاه خواهم کرد.»

وی ادامه داد: «عشق من گزارشگری نیست. عشق من مردم هستند و من زاده مادری از تبار مادران پاک این سرزمین... و همچنان به عشق مردم در کنار آنها خواهم بود.»

خیابانی درباره اینکه با این اتفاق، آیا دیگر گزارش نخواهد کرد گفت: «من رسانه رسانای مردم شهرم خواهم شد و بله صدای من همیشه از اعماق قلبم به فضای پاک سرزمینم خواهد رسید... شنونده ها زیادند... شنونده هایی که هر لحظه با مرام خود و شیوه پاک و با ایمان و اعتقاد خود، بهترین گوینده های این سرزمین هستند... من نوکری مردم را خواهم کرد... کما اینکه همیشه بوده ام... از آنها جدا نبوده نیستم و نخواهم شد. هر چند در این مدت باقیمانده تا انتخابات قرار نیست گزارش کنم. با این وجود نظر سازمان مهم است.»

منبع : کاپ/نمناک