بهترین مدل کفش مخصوص عید 94 مدل کفش مدل کفش بسیار زیبای مردانه کفش مردانه شیک ترین کفش مردانه مدل کفش دامادی جدیدترین مدل کفش مجلسی 95 کفش مردانه 2016 مدل کفش مردانه 2016 جدیدترین مدل کفش مردانه 2016 مدل کفش رنگ سال 2016 مردانه کفش مردانه طوسی مدل کفش مردانه رنگ سال 2016 مدل کفش مردانه رنگ سال 2016 مناسیب عید مدل کفش پسرانه رنگ سال 2016

مدل کفش رنگ سال ۲۰۱۶ مردانه مناسب عید نوروز ۹۵

مدل کفش رنگ سال ۲۰۱۶ مردانه

مدل کفش رنگ سال 2016 مردانه مناسب عید نوروز 95

جدیدترین مدل کفش ۲۰۱۵

مدل کفش رنگ سال ۲۰۱۶ مردانه

در این مطلب از جزقل جدیدترین مدل کفش  سال ۹۵ مخصوص شما عزیزان آماده کرده ایم. 

دقت در انتخاب کفش و توجه به رعایت اصول استاندارد در تولید آن، یکی از ضروری ‌ترین نیازهای حفظ سلامت افراد بوده و باید توجه بیشتری به آن بشود. وقتی برای خرید کفش، به مغازه‌ای می ‌روید با صدها نوع کفش‌ در مدل‌ها و رنگ‌های گوناگون مواجه می‌ شوید که بنا به ادعای فروشنده همگی آخرین مدل‌های روز بوده و کیفیتی مرغوب دارند. ولی به راستی معیار استاندارد برای انتخاب کفش‌، چیست؟

انتخاب کفش در وهله اول، باید بر اساس نوع استفاده‌ای که از آن می ‌شود، صورت بگیرد. همانطور که زمستان، کفش مخصوص خودش و تابستان، کفش مخصوص خودش را دارد .

همچنین بعضی از مشاغل، کفش‌های مخصوص خودشان را می‌ خواهند . مثل بعضی از کفش‌های مخصوص که در کارگاه‌ها استفاده می‌ شود، یا کفش‌های ورزشی که حتی درباره آنها نیز بر اساس نوع ورزش انتخاب کفش تغییر می‌ کند. برای مثال کفش‌های کشتی بدون پاشنه هستند، در صورتی که کفش فوتبال حتماً باید پاشنه‌دار باشد. در واقع این، به نوع نگاه خریدار برمی‌ گردد و اینکه او چقدر به سلامت خود اهمیت می ‌دهد و چقدر از حق و حقوق خودش، آگاه است .به علت عدم تبادل هوا، باعث بوی بد پا و عرق کردن بیش از حد می ‌شود .

مدل کفش مردانه

مدل کفش رنگ سال 2016 مردانه

جدیدترین مدل های کفش ۲۰۱۶

مدل کفش رنگ سال 2016 مردانه

کفش استاندارد

یک کفش استاندارد، سه مشخصه بارز دارد :

۱- جنس خوب

۲- پاشنه استاندارد

۳- قالب و پنجه استاندارد

رویه کفش

رویه بیشتر کفش‌های موجود در بازار، از دو جنس مختلف است. آنها یا رویه‌ای از چرم طبیعی دارند یا از پلاستیک و چرم مصنوعی تهیه می ‌شوند. به تازگی هم بعضی از تولید کنندگان کفش، اقدام به زدن اسپری بوی چرم طبیعی به چرم‌های مصنوعی کرده و خریداران را در انتخاب محصول با مشکل مواجه می‌ کنند .

چرم طبیعی، به علت دارا بودن منافذ طبیعی در بافتش، امکان تبادل هوا میان بیرون و داخل کفش را فراهم آورده و به اصطلاح، باعث تنفس پا می ‌شود. به همین دلیل ساده، بهترین رویه برای کفش، همان رویه چرم طبیعی است. رویه مصنوعی

مدل کفش رنگ سال 2016 مردانه

جدیدترین مدل های کفش ۲۰۱۶

مدل کفش رنگ سال 2016 مردانه

زیره کفش

زیره کفش‌های موجود در بازار هم دو نوع است:

۱) زیره PO (پی او)

 (2زیره ) pvc پی ‌وی ‌سی

زیره‌های po ، سبک ‌تر، راحت‌ تر و در برابر سایش مقاوم‌ تر بوده و دوام شان بیشتر است. ظاهر این زیره‌ها، توپُر بوده و در حالت خم کردن، انعطاف‌ بیشتری دارند. در هنگام خرید، باید به این نکته هم دقت کرد که کف زیره نباید صاف باشد، بلکه باید آج ‌دار بوده تا از لیز خوردن جلوگیری کند. توجه به استانداردهای پنجه کفش هم در انتخاب آن بسیار مهم است .

قالب ‌بندی

از نظر قالب ‌بندی، فضای پنجه کفش باید طوری باشد که به انگشت‌های پا فشاری وارد نکند. کفش‌هایی که پنجه آنها تیز است، باعث می ‌شوند، انگشت‌های پا در کفش روی هم بیفتند. این کفش‌ها، انگشتان پا را تحت فشار قرار داده و آنها را بد فرم می ‌کنند. این امر در خانم‌ها شایع‌تر است. به طوری که انحراف شست پا در خانم‌ها، ۹ برابر آقایان است. جلوی کفش باید به گونه‌ای باشد که پنجه‌های پا از هم باز بشود .

مدل کفش رنگ سال 2016 مردانه

جدیدترین مدل های کفش ۲۰۱۶

مدل کفش رنگ سال 2016 مردانه

جدیدترین مدل های کفش ۲۰۱۶

مدل کفش رنگ سال 2016 مردانه

تنه کفش

مورد بعدی تنه کفش است که در واقع چارچوب روی کفش بوده و دور پا را دربرمی ‌گیرد، کفش هم باید به راحتی در برابر فشارهای وارده، مقاومت کرده و شرایط آناتومیکی پا را حفظ کند. علاوه بر فاکتورهای استاندارد مربوط به جنس و ساختمان کفش، فاکتورهای دیگری نیز درباره خود افراد، صدق می ‌کند که به همان اندازه اهمیت دارند .

مدل کفش رنگ سال 2016 مردانه مخصوص عروسی های سال 95

جدیدترین مدل کفش ۲۰۱۵

مدل کفش رنگ سال ۲۰۱۶ مردانه