ایفون سون + توضیحانی مورد ایفون 7

Comments on the iPhone Seven 7

ویژگی های گوشی موبایل ایفون 7

ایفون 7 اپل کی به بازار میاد؟x

گوشی موبایل ایفون 7

ایفون 7x

آیفون ۷

آیفون 7 + توضیحاتی در رابطه با آیفون 7

آیفون ۷ + توضیحاتی در رابطه با آیفون ۷

آیفون ۷

در این قسمت از نیوز پارس آیفون ۷ + توضیحاتی در رابطه با آیفون ۷ را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

نخستین تصاویر مفهومی از آیفون

مجید نوردوست: همیشه قبل از اینکه یک محصول به شکل رسمی معرفی شود، شایعات زیادی درباره‌ی آن به بیرون درز می‌کند. بسیاری از شایعات به ظاهر یک محصول و ایجاد تغییرات در آن اشاره می‌کنند. شایعات درباره‌ی گوشی آیفون ۷ هم بسیار زیاد است و به همین دلیل «اریک هویزمن» (Eric Huismann) که به عنوان یک طراح مستقل به شمار می‌رود با توجه به شایعات منتشر شده درباره‌ی «آیفون ۷» (iphonee 7) طرح‌هایی را از این گوشی منتشر کرده است. قبلا هم ویدیویی از طرح‌های مفهومی این گوشی منتشر شده بود.

شایعات درباره‌ی آیفون ۷ زیاد است. به نظر می‌رسد که در این گوشی از هدست‌هایی با جک ۳٫۵ میلی‌متری صدا استفاده نمی‌شود و اپل توانسته یک میلی‌متر ضخامت گوشی را کمتر کند و به همین دلیل آیفون ۷ باریک‌ترین تلفن همراه هوشمند اپل خواهد بود که قرار است راهی بازار شود.

در طرح‌هایی که هویزمن منتشر کرده هدست آیفون به شکل بلوتوثی طراحی شده است. اگر در مدل اصلی آیفون ۷ هم هدست‌ها به شکل بی‌سیم باشند، کاربران در زمان شارژ کردن گوشی هم می‌توانند به‌وسیله هدست به موسیقی گوش دهند. در گذشته به دلیل اینکه هدفون‌های آیفون سیمی بودند و کابل لایتنیگی که برای شارژ گوشی به کار می‌رود ارتقا زیادی  نداشت، کاربران نمی‌توانستند در زمان شارژ کردن گوشی با هدست به موسیقی گوش دهند. البته بی‌سیم بودن هدست‌های آیفون به دلیل ضد آب بودن این گوشی است. اپل برای ضد آب کردن آیفون جدید پورت ۳٫۵ میلی‌متری صدا را حذف کرده است.

با نگاهی به این تصاویر متوجه می‌شوید که دوربین آیفون ۷ به شکل کاملا مسطح ساخته شده و دیگر از بدنه‌ی اصلی بیرون نزده است. در این طرح‌ها دکمه‌ی خانه هم به شکل فیزیکی طراحی نشده و احتمالا کاملا لمسی خواهد بود.

تاریخ انتشار گوشی آیفون ۷ در چه زمانی است

طبق شایعات و اخباری که به حقیقت بیشتر نزدیک است، احتمال می دهیم که گوشی جدید اپل، در اواسط ماه نهم میلادی، یعنی ماه سپتامبر به دست کاربران برسد. عملکرد گذشته اپل مبنی بر این است که ماه نهم میلادی ماه تولد گوشی های جدید این شرکت است. به تاریخ انتشار گوشی های زیر دقت کنید:

iPhone 6 Plus و iPhone 6 در تاریخ ۱۹ سپتامبر ۱۲۰۱۴ منتشر شد

iPhone 5c و iPhone 5s در تاریخ ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۳ منتشر شد

iPhone 5 هم در تاریخ ۱۲ سپتامبر ۲۰۱۲ منتشر شد

با توجه به تولید و نشر گوشی های اپل در بالا، بنظر می رسد که این روال ادامه داشته باشد و الگوی تولید گوشی های اپل، کماکان از روال قبلی تبعیت کند. پس ماه نهم میلادی سال ۲۰۱۵، گوشی جدید اپل به دست کاربران خواهد رسید. دارندگان iPhone 5s آیا iPhone 6 بخرند یا نه؟ این سوال بسیاری از کاربران است که دارای گوشی ۵s  هستند.

 

نمایشگر گوشی iphone 7 به چه اندازه تعیین شده است

شاید اولین چیزی که به فکر کاربران، حین شنیدن نام iphone 7 برسد، این است که اندازه این گوشی باید به چه میزان باشد؟؟!!

این سوال به این علت در اذهان کاربران نقش می بندد، که گوشی های اپل، در حال بزرگ و بزرگ تر شدن هستند، و این روند اگر ادامه پیدا کند، برنامه جالبی نخواهد بود. شاید تولید گوشی آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس، به این علت بوده که اپل رفتار کاربران را نسبت به گوشی های بزرگ بسنجد. همانطور که مشاهده شد، کاربران از گوشی های بلند استقبال خوبی نداشته اند و بیشترین نظر ها به سمت آیفون ۶ جلب شده است. اما این بار باید ببینیم که حقیقتا اپل چه سایزی را برای گوشی جدید خود در نظر گرفته است.

عکس iphone 7

عکس iphone 7

عکس iphone 7

عکس iphone 7

عکس iphone 7

عکس iphone 7

عکس iphone 7

عکس iphone 7

عکس iphone 7

عکس iphone 7

عکس iphone 7

عکس iphone 7

آیفون ۷