دانلود انوس دید در شب رشیدپور باحجت الاسلام شجونی

دانلود قسمت 16 دید در شب مهمان برنامه حجت الاسلام شجونی

مصاحبه دید در شید پور با حجت الاسلام شجونی قسمت 16دید در شب

دانلود آنونس قسمت 16 دید در شب مصاحبه رشیدپور با حجت الاسلام شجونی

آنونس: موضع گیری حجت الاسلام شجونی نسبت به انتخابات ۹۲ / روایت شجونی از خاطره پرویز ثابتی (عضو ساواک)۸,۸۵۲
پخش "پنج شنبه ۳ دی 94

برای دیدن انونس اینجا کلیک کنید

شجونی کیست؟

جعفر شجونی (متولد ۱۳۱۱، فومن) عضو جامعه روحانیت مبارز تهران است که در دوران دولت اول و دوم محمود احمدی‌نژاد از حامیان وی به شمار می‌رفت.

شجونی نماینده کرج در اولین دوره مجلس شورای اسلامی بود. او بنابه گفته خود، از همراهان نواب صفوی در دوران مبارزه با نظام پهلوی بوده است. وی پس از انقلاب مسئول اداره کاخ شمس پهلوی و نماینده دومین دوره مجلس شورای اسلامی و به گفته خودش از بازجویان زندان اوین بوده است.


شجونی در سال ۱۳۹۱ در پاسخ خبرنگاری که از او در مورد عملکرد هشت‌ساله دولت احمدی‌نژاد پرسید، گفت: «خداوکیلی من نفهمیدم این سوالات ریشه‌زنی، این سوالات نمی‌دانم زیر سؤال بردن، این سوالات شما چیه. شما خبرنگارها خیلی انگشت می‌کنید به بلاملاها. تو به این کارها چیکار داری. برو کارت رو بکن و پولت رو بگیر. اگر زن داری که برو به زندگیت برس اگر هم نداری برو بگیر. به همکارت هم گفتم بره شوهر کنه. برید پی زندگیتون. دنبال چی می‌گردین آخه شماها. مگه حتماً باید دربارهٔ همه چی سؤال بکنید شماها»

شجونی در سال ۱۳۹۳ در پاسخ به خبرنگار روزنامه اعتماد که از او در مورد انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ پرسیده بود، گفت: «روحانی هم فقط رای نصف مردم را دارد و یک مشت زن بدحجاب به امید آنکه بی‌حجابی شود رفتند و به او رای دادند و پیشنهاد داد که حسن روحانی باید استعفا بدهد و به خانه برودو پس از او دوباره انتخابات آزاد برگزار می‌کنیم و یک آدم حسابی می‌آوریم». او همچنین حسن روحانی را به دلیل آنکه گفته بود بعد از۱۰۰ روز ارزانی می‌آید، اما نیامد به دروغ گویی متهم کرد.
وی در جریان غارت و فروش اموال کاخ مروارید متعلق به شمس پهلوی در مهرشهر کرج، با اتهاماتی مواجه شد به گونه‌ای که خبرگزاری‌های خارجی عکسی از او منتشر کردند در وضعیتی که یک لباس خواب پرونوگرافیک زنانه را در حراجی کاخ مروارید سر دست گرفته تا بفروشد.

منبع:ویکی پدیا